Pies na runowskiej...

  Zainteresuj tematem więcej osób:


W. galka GOŚĆ 21-08-11 20:15

Wracam do sprawy psa-ogromnej białej kiczowatej bestii na ulicy runowskiej przy równie potwornym kiczowatym domu. Moja 4 letnia walka by była zamknięta brama dała efekt i brama jest zamknięta-przybyło trochę kultury, ale dziś byłem kulturalnie na spacerze a ten pies dostał szału, o mało płotu nie przewrócił, nie ukrywam ze serce mi zamarło. Apeluję tu na forum do właściciela psa by podwyrzszył płot bo spotkamy sie w sądzie-kulturalnie.

Odpowiedz Cytuj
W. galka GOŚĆ 21-08-11 20:20

Będę dokumentował kamerą wyczyny tego psa.

Odpowiedz Cytuj
W. galka GOŚĆ 21-08-11 20:24

W Szwajcari zdarzył się kilka lat temu błąd kontrolera lotu, zginęło mnóstwo ludzi. Samolot leciał z kraju gdzie obowiązuje zasada ząb za ząb, w takich wypadkach jestem jej wyznawcą. ciekawm]ym pozostawiam domysły co spotkało kontrolera. ząb za ząb.

Odpowiedz Cytuj
W. galka GOŚĆ 21-08-11 22:18

Przysłowia-mądrość narodów. Jedno z nich mówi że " Przy ludziach wielkich czujemy sie wielcy..." ja w kontakcie z przeciętnym Polakiem albo idąc z duszą na ramieniu ulicą Runowską w Węgorzynie i słuchając głębokiego basu-warczenia bestii z za niskiej siatki kiepskiego ogrodzenia czuję się taaaaki malutki.To symptomatyczne że dawniej takie zwierzęta były własnością nielicznej kliki dziś są równie powszechne jak pchły. Symptomatyczne. Znaki czasu. Minister Czuma ma na to radę, broń dla każdego zdrowego na umyśle. Tylko jak dojść kto ma łeb zdrów, bo ja na ten przykład pozostanę bez żadnej możliwości obrony o ile projekt tego ministra przejdzie w sejmie. Ale zostawmy tego opętanego idiotyzmem, amerykańskim snem bałwana.Kidyś, już po chorobie dostałem wezwanie do wojska na kilka dni szkolenia to było około 1993 roku. Pojechałem do Stargardu, stanąłem w kolejce i czekam, podoficer wziął mój dowód i zaczął wydawać mundur, kiedy wysłał mnie po broń to wyjąłem mój wypis z Gryfic z psychiatrii i głośno przy innych delikwentach zapytałem czy ja-wariat mam tą broń wziąć, czy wydadzą broń wariatowi? Panika-to znane słowo w wojsku, co się będę wywnętrzał, dostałem skierowanie na wojskową komisję. No i już jest porządek w papierach. Więcej nikt mnie na ćwiczenia ne wzywał, malutki, taaaki malutki jestem kiedy.....

Odpowiedz Cytuj
W. galka GOŚĆ 22-08-11 0:09

W sądzie dowiodę że pies ten niski płot przeskoczy.

Odpowiedz Cytuj
W. galka GOŚĆ 22-08-11 17:35

Cytuję: " ...to polska specyfika, że stawia się na dzikość, im bardziej dziko tym lepiej. Tutaj w hodowlach usuwa się wszelkie przejawy agresji, i pies przejawiający taką, jest eliminowany, idzie na talerz u Chińczyków. Jeśli kupuję psa z certyfikatem, to mam pewność, że nikogo nie zaatakuje, nawet drażniony. Sądy idą tu szybko, za pogryzienie dostaje się wysokie odszkodowanie...." Tak jest w krajach gdzie kocha się psy i szanuje ludzi. A w Polsce? Jaki koń jest każdy widzi. Moim wrogiem nie jest ten agresywny pies, jest nim właściciel. I z nim będę się sądził o bezpieczną drogę do i z powrotem nawet jeżeli będę miał ochotę iść na uszach co tego psa by doprowadziło do szału, mam prawo tak przypuszczać bo wczoraj szedłem spokojnie, spacerkiem bez żadnych sygnałów że szukam zaczepki. Póżnie puściły mi nerwy jak jakiś łobuz puścił psa na podwórko i był zachwycony swoim pupilem, nawciskałem mu trochę-chyba się obraził-tylko za co?

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://wegorzyno.istrefa.com

istrefa gmina Węgorzyno | istrefa powiat łobeski | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Węgorzyno - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat łobeski, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 73-155


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem