Skandal na Parafii

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Młodzież GOŚĆ 07-11-09 23:38

Skandalem jest to że Proboszcz nie zapobiegł atakowi na drogiego nam Ks. Daniela. ten chór jest chory z Panią B na czele. A Proboszcz jest kłamcą i nienadaje sie na tą parafie.Dlatego też chcemy skierowac pismo do Ks, Abp Dziegi w tej spraie który odwiedzi naszą parsafie 4 maRCA 2010 ROKU.

Odpowiedz Cytuj
MARCIN GOŚĆ 09-11-09 1:13

Zgadzam się całkowicie. Szkoda Ks. Daniela to był Wielki Pasterz.

Odpowiedz Cytuj
Alicja GOŚĆ 09-11-09 23:05

Zgadzam się całkowicie. Chce jeszcze powiedzieć że dalej Ks. Proboszcz próbuje zniszczyc Ks.Daniela rozpowiadajac na jego temat nieprawdziwe informacje. Myśle że jesli ktos ma nr. do Ks. daniela niech go poinformuje o tym co się tu dzieje.

Odpowiedz Cytuj
MARIA GOŚĆ 11-11-09 12:31

Dajcie spokój przecież ks. Daniel ma wujka ksiedza w kreakowie który pracuje przy kardynale stanisławie. Przecież były tam z nim nasze dzieci zachwycone spotkaniem. Uważam że jest już po proboszczu nawet ta jego ekipa mu nie pomoże. No i dobrze ja osobiście mam dojść proboszcza bałaganiarza.

Odpowiedz Cytuj
Kasia GOŚĆ 11-01-10 20:10

Ale o co konkretnie chodzi bo ja nic nie wiem?

Odpowiedz Cytuj
Ja GOŚĆ 29-03-10 13:24

Nie jestem z węgorzyna ale słyszałem coś na temat waszej parafii i troche mi przykro ze tak sie zachowuje ksiądz, a zwłaszcza proboszcz. ludzie, proboszcz powinien dbac o parafie a nie bałaganić i oczerniac innych. pozdrawiam.

Odpowiedz Cytuj
Katarzyna GOŚĆ 16-05-10 13:50

Szkoda że dowiaduje się o tym tak pużno. Ks. Daniel bardzo mi pomogł bedąc w wegorzynie nie tylko swoją modlitwą ale również konkretnymi czynami. Jestem mu bardzo wdzieczna za jego zyczliwość, usmiech i wsparcie. Dziwie się jednak ks.Proboszczowi ze tak oczerniał Ks. Daniela w czasie koledy w tym roku. Mam znajomych w Choszcznie którzy mają dzieci w wieku szkoły średniej. Bardzo chwalą ksidza za jego podejscie, uśmiech. Na religię chodzxą nawet ci którzy w poprzednich latach sie wypisali. Mam nodzieje że Ks. Daniel kiedyś do Nas wruci.

Odpowiedz Cytuj
Paweł GOŚĆ 22-06-10 13:24

Jak taki gość, mówie o Proboszczu moze być Ksiedzem i dotego kanonikiem. Chybo dostał ten tytuł po znajomości. Za co chyba za wykanczanie wikarych.

Odpowiedz Cytuj
Kamila GOŚĆ 03-07-10 0:50

Chcecie wiedzieć co u Księdza Daniela? Zapytajcie się młodziezy z Recza. Mam tam kolege mówił do mnie ze takiegom Ksiedza nigdy nie mieli. Powiedział też do mnie ż to jedyny ksiądz który z nimi usiadł i zaczął rozmawiać. Przecież u Nas też tak było. On jedyny troszczył się o Nas. Miał dla Nas zawsze czas. Ale wiadomo Pani Krystynie i proboszczowi było to na ręke. Proboszcz napisałam z małej litery bo ten człoawiek dla mnie jest poprostu PROSTACKI. pozdrawiam

Odpowiedz Cytuj
Parthalan GOŚĆ 09-09-10 21:47

Oj a co by się stało gdyby sprawdzić IP wszystkich tych "krytycznych" postów... Może by się okazało, że to sam Wielki Pasterz raczy się produkować?

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://wegorzyno.istrefa.com

istrefa gmina Węgorzyno | istrefa powiat łobeski | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Węgorzyno - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat łobeski, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 73-155


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem